Hoolitse oma tervise eest ja tule massaaži!

 
       
 

Avaleht

Teenused

Manuaalteraapia ja 
ravimsassaaž

Laserteraapia

Klassikaline
massaaž

Taastav
spordimassaaž

Aroomimassaaž

Kupumassaaž

Lümfimassaaž

Refleksoloogiline 
jalatalla msassaaž

Champi

Kinesioteipimine

Hinnakiri

Kinkekaart

Endast

Kontakt

 

CHAMPI e. INDIA PEAMASSAAŽChampi on raviprotseduur, kus käsitletakse energiakanaleid ja masseeritakse läbi pea, kaela, näo ja õlgade piirkond.
Champi on osa iidsest ajurveeda ravimise süsteemist, mis õpetab enda eest hoolitsema ning haigusi ennetavalt elama. Champit praktiseeritakse üle Euroopa India peamassaaži nime all alates 1970. aastatest, mil see Euroopasse toodi. Champi looja on hindu Narenda Mehta.
Peamassaaž kuulub Indias igapäevase elurutiini hulka ja mitte ainult juuste heas vormis püsimise pärast, vaid ka sellepärast, et ta stimuleerib keha enda loomulikku tervendamisvõimet ning keha ja hinge harmooniat.

Hästi mõjub peamassaaž silmade ja kõrvade probleemidele, see puhastab ka nina-ja kõrvalurkeid, on hea kaela ja õlgade jäikuse korral ning eksamiperioodil ja unetuse puhul kuni vaimse puhastumiseni.
Masseeritavad piirkonnad: õlad, käed, pea, kael, juuksed, nägu ja kõrvad.
Massaaži tehakse istuvas asendis, kas sooja õliga või soovi korral ka õlita. Kasutatakse rafineerimata mandliõli või seesamiseemneõli. Soovi korral lisatakse aroomiõli.

Champi näidustused: stress, ärevus, rahutus, väsimus, unetus; pea verevarustuse häired,
peavalud, migreen; silmade väsimine, tursed; kuulmishäired, tinnitus; nohu ja nina kõrvalurgete probleemid; juuste ja peanaha probleemid (hallinemine, väljalangemine, haprad juuksed), parandab mälu (hea eksamiperioodil); kaela ja õlgade jäikus.

Champi vastunäidustused: kasvajad, põletik, palavik, epilepsia, kõrge vererõhk (160 ja enam), hiljutine operatsioon, alkoholijoove, raseduse I trimester, sünnimärk peapiirkonnas (vältida seda kohta).

Soovitav on massaažipäeval tarvitada minimaalselt dekoratiivkosmeetikat. Samal päeval, isegi juba enne seanssi, on soovitatav palju juua, sest toksiinid hakkavad massaaži tulemusel liikuma ja nii on neid kergem välja uhta.
Suurima efekti annab massaažikuur: 7-10 seanssi 1-2 korda nädalas, seejärel kahekuuline paus ja järgmised 7-10 seanssi 1-2 korda nädalas.

 

 

 

Info ja materjalide kasutamine ainult veebilehe omaniku loal! eve@massaaziklassika.ee